Malostranské Starožitnictví s.r.o.
zpět na: home

VELKÝ VÝKUP VEŠKERÉHO STŘÍBRA A ZLATA

Naše prodejna se nachází na turisticky atraktivním místě královské cesty na Malostranském náměstí v Praze, proto vykupujeme za nejvýhodnější ceny. Prodejnu naleznete 20m od tramvajové zastávky Malostranské náměstí. Dostanete se k nám tramvajovými linkami 22, 12 a 20. OTEVŘENO JE DENNĚ 10:00 - 18:00.

Po telefonické dohodě vykoupíme velké celky pozůstalostí - je možná návštěva v domácnosti. U výkupu bude přítomen historik umění.

Malostranské Starožitnictví s.r.o.
Malostranské náměstí 28/5, 118 00 Praha 1
Tel.: 257 530 430 • mobil: 602 290 907 • email: antik.nerudova(at)centrum.czVykupujeme:

1) Zlato

Veškeré zlaté zlomky i zubní zlato.

Je Vám líto dát na tavbu krásný starý šperk po předcích? Nemusíte! Máme zájem o zlaté šperky (náušnice, prsteny, náhrdelníky, náramky, brože), briliantové a diamantové šperky (i poškozené) i další šperky s drahými kameny - zejména české granáty.

VYKOUPÍME ZLATÉ MINCE

Pro naše sběratelé máme zájem o staré zlaté mince z období Rakouska-Uherska, Československa, Ruska, Francie, Velké Británie, USA a dalších států. Vykoupíme jednotlivě i celé pozůstalosti po sběratelích.

2) Stříbro

Veškeré stříbrné zlomky a stříbrný materiál. Zamotané i poškozené řetízky, poškozené naušnice, stříbrné plíšky i staré stříbrné příbory. Také máme zájem o stříbrné šperky (brože, náušnice, prsteny, náhrdelníky, přívěšky, náramky, rtěnky). Vykupujeme i velké stříbro (krabičky, pudřenky, tabatěrky, příbory, svícny, tácy, mísy, dózy a další).

VYKOUPÍME STŘÍBRNÉ MINCE

Pro naše sběratelé vykoupíme české středověké mince (denáry, brakteáty, pražské groše, parvus, parvi, půlgroše) i stříbrné mince a stříbrné pamětní mince Habsburků, Rakouska-Uherska, Československa, Německa a dalších evropských států.Vyhledat:

Jazyk a měna:

česky [ Kč ] english [ € or $ ]

Přihlášení:

Hlídané kategorie:

Hlídat tuto kategorii
CNW:Counter Google+
powered by: Netmilk.net