Malostranské Starožitnictví s.r.o.
zpět na: home

VELKÝ VÝKUP VEŠKERÉHO ZLATA A STŘÍBRA

Naše prodejna se nachází na atraktivním místě královské cesty na Malostranském náměstí v Praze, proto vykupujeme za zajímavé ceny. Sídlíme 20 metrů od tramvajové zastávky Malostranské náměstí. Dostanete se k nám tramvajovými linkami 22, 20, 15 a 12.

OTEVŘENO JE DENNĚ 10:00 - 18:00.

Po telefonické dohodě vykoupíme velké celky pozůstalostí - je možná i návštěva v domácnosti. U výkupu bude přítomen historik umění.
Malostranské Starožitnictví s.r.o.
Malostranské náměstí 28/5, Praha 1, 118 00
Tel.: +420 257 530 430 • mobil: +420 602 290 907

email: malostranske.starozitnictvi@centrum.cz

Jsme i na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.Vykupujeme:

1) Zlato

Vykoupíme veškeré zlaté zlomky i zubní zlato.

Je Vám líto dát na tavbu krásný starý šperk po předcích? Nemusíte! Umíme poznat a ocenit kvalitní zlatnickou práci. Máme zájem o zlaté šperky (náušnice, prsteny, náhrdelníky, náramky, brože), briliantové a diamantové šperky (i poškozené) a další šperky s drahými kameny - zejména české granáty. Platíme až 5000 Kč/gram (i více!)


VYKOUPÍME ZLATÉ I STŘÍBRNÉ MINCE

z období Rakouska-Uherska, Československa, Ruska, Francie, Velké Británie, USA a dalších států. Máme zájem i o české středověké mince (denáry, brakteáty, pražské groše, parvus, parvi, půlgroše) i stříbrné mince a stříbrné pamětní mince Habsburků, Rakouska-Uherska, Československa, Německa a dalších evropských států. Vykoupíme jednotlivě i celé pozůstalosti po sběratelích.


2) Stříbro

Veškeré stříbrné zlomky a stříbrný materiál. Zamotané i poškozené řetízky, poškozené naušnice, stříbrné plíšky i staré stříbrné příbory. Také máme zájem o stříbrné šperky (brože, náušnice, prsteny, náhrdelníky, přívěšky, náramky, rtěnky). Vykupujeme i velké stříbro (krabičky, pudřenky, tabatěrky, příbory, svícny, tácy, mísy, dózy a další).Vyhledat:

Jazyk a měna:

česky [ Kč ] english [ € or $ ]
CNW:Counter
powered by: Netmilk.net