Malostranské Starožitnictví s.r.o.
zpět na: home

VELKÝ VÝKUP ZLATA, STŘÍBRA, OBRAZŮ, STAROŽITNOSTÍ, FILATELIE A MINCÍ

Naše prodejna se nachází na atraktivním místě královské cesty na Malostranském náměstí v Praze, proto vykupujeme za zajímavé ceny.

Po telefonické dohodě vykoupíme velké celky pozůstalostí - je možná návštěva v domácnosti. U výkupu bude přítomen historik umění.Malostranské Starožitnictví s.r.o.
Malostranské náměstí 28/5, Praha 1, 118 00
Tel.: +420 257 530 430 • mobil: +420 602 290 907

email: malostranske.starozitnictvi@centrum.cz


Jsme i na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.Vykupujeme:

1) Zlato

Zlaté šperky (náušnice, prsteny, náhrdelníky, náramky, brože), briliantové a diamantové šperky (i poškozené), drahé kameny, zlaté mince (konzultace a odhady zdarma), zlomkové i zubní zlato.

2) Stříbro

Stříbrné šperky (brože, náušnice, prsteny, náhrdelníky, přívěšky, náramky, rtěnky). Vykupujeme i velké stříbro (krabičky, pudřenky, tabatěrky, příbory, svícny, tácy, mísy, dózy a další). Rovněž máme zájem o české středověké mince (denáry, brakteáty, pražské groše, parvus, parvi, půlgroše), stříbrné mince a stříbrné pamětní mince (konzultace a odhady zdarma). Dále máme zájem o zboží: stříbro a slonovina, stříbro a mořský korál. Vykupujeme i poškozené stříbro na váhu.

3) Hodiny a hodinky

Stolní, podlahové, kapesní i náramkové hodiny a hodinky. Dále pak veškeré možné typy a druhy kapesních i náramkových hodinek – zlaté hodinky, stříbrné hodinky, niklové, stopky, klíčovky, roskopky (system roskopf), chronografy, sportovní hodinky, plastické (reliéfní) hodinky atd. Vykupujeme i nejdoucí hodinky. Máme zájem například o značky: Omega, Heuer, Movado, IWC Schaffhausen, GUB, Zenith, Breitling, Longines, Prim, Spartak, Orlik, LIP, Poljot, Patek Philippe, Glashütte atd. Máme také zájem o řetízky ke kapesním hodinkám (šatlény) a o pozůstalosti po hodinářích a sběratelích.

4) Obrazy

Máme zájem o olejomalby, staré podmalby na skle, akvarely, perokresby, krajinomalby, zátiší či žánrové obrazy. Rovněž vykupujeme grafiku (mědirytina, dřevoryt, litografie, akvatinta, mezzotinta, linoryt, lept, suchá jehla atd.). Máme zájem o obrazy českých i zahraničních autorů. Podrobný seznam autorů naleznete zde.

5) České granáty

Brože, prsteny, náhrdelníky, náramky, náušnice (i poškozené). Máme zájem i o zboží z 60. až 80. let 20. století.

6) Bižuterie

Brože, náušnice, náhrdelníky, náramky, medailonky, flakonky, pudřenky, lorňony, korálkové kabelky, přívěsky a veškerou starou bižuterii.

7) Porcelán

Figurky a jiné vitrínové doplňky (mocca šálky, čajové šálky, čajové panenky a další), porcelánové dýmky (fajfky), vázy, poháry. Máme zájem o majoliku, kameninu a jiné porcelánové dekorativní předměty.

8) Sklo

Staré barevné sklenice, ručně malované sklenice, mary gregory, karafy, mísy, tácy, skleněné montáže, likérky, těžítka, půllitry s víčky, vázy a vázičky různých tvarů, velikostí, brusů, barev a malování. Rovněž máme zájem o staré podmalby na skle.

9) Staré hračky

Elektrické vláčky, panenky, plechové hračky, karty, stavebnice.

10) Menší bytové doplňky

Nábytek, skleníky, lampy, lampičky, lustry, svícny, velké vázy, bronzové předměty, sochy, bronzové sochy a plastiky a jiné.

11) Varia (různé)

Staré vánoční ozdoby, mlýnky na kávu, hmoždíře, staré žehličky, měděné formy na pečení i na máslo, dřevěné formy na máslo, staré zbraně, pečetítka a pečetidla, mosazné a měřící přístroje, zajímavé psací stroje a další sběratelské předměty.

12) Fotografie

Interiéry obchodů a restaurací, auta, kola, letadla, přístroje, výstavy, akty, reklamy, a jiné dokumentární fotografie. Zakoupíme rovněž fotografie a negativy vojáků a vojenské techniky z první a druhé světové války, stará rodinná fotoalba (rodinné dokumentární fotky). Vykupujeme fotografie na tvrdých kartonech (kabinetky) i na obyčejném papíru, stojánky na fotografie. Máme vážný zájem o skleněné i celuloidové negativy a pozůstalosti fotoateliérů.

13) Pohlednice

Místopis (Československo i cizina), města, přání, vojenské i jiné žánrové pohlednice do roku 1945. Koupíme jednotlivě i velké celky.

14) Filatelie

Máme zájem o veškeré staré poštovní známky. Koupíme celé pozůstalosti – velké celky i malé sbírky známek ČSR, ČSSR, ČR, Protektorát Čechy a Morava a další. Máme zájem o korespondenční lístky, obálky, rekomando. Máme zájem o známky celého světa (Čína, SSSR, Rusko, Francie, Velká Británie, zámořské kolonie atd.)

15) Numismatika

Pro své sběratele koupíme mince a bankovky všeho druhu. Speciálně české denáry, brakteáty a Pražské Groše a jejich díly. Máme zájem i o zlaté a stříbrné mince Rakouska – Uherska, Československa a České republiky.

16) Faleristika

Rovněž máme zájem o medaile, vojenské řády a vyznamenání i sportovní řády.

17) Knihy

Máme zájem o veškerou odbornou uměleckohistorickou literaturu (i cizojazyčnou). Dále o knihy autorů Drtikol, Hák, Tmej (Abeceda duševního prázdna), Marvanová - Náš svět (dětská kniha), Mucha (Otčenáš, Ilsea), Funke, Zich, Preissig, Schwaiger Hanuš – pohádky, Váchal.Vyhledat:

Jazyk a měna:

česky [ Kč ] english [ € or $ ]
CNW:Counter
powered by: Netmilk.net