Malostranské Starožitnictví s.r.o.
zpět na: home

O nás

Jsme rodinná firma pohybující se ve světě starožitností více než 40 let. Naplno podnikáme již od Sametové revoluce a nyní provozujeme dvě prodejny v Praze na Malé Straně, přímo na Královské cestě. V oboru starožitností máme široký záběr, zejména se specializujeme na drobnější zboží - tzv. starožitnosti do kapsy (zlaté a stříbrné šperky, bižuterii, české granáty, kapesní i náramkové hodinky, obrazy, porcelán, staré sklo a také mince, známky a další sběratelský materiál.)

Jsme tu pro všechny sběratele i milovníky starožitností a umění, stejně tak pro investory, kteří by rádi měli část svého majetku bezprostředně u sebe a pro svojí potěchu.

Jsme tu i pro ty, kteří chtějí starožitnosti prodat za hotové či do komise nebo si například nevědí rady s pozůstalostí po příbuzných. Nabízíme také bezplatnou konzultaci po internetu. Stačí nás jen jakkoliv kontaktovat.

Oplátkou za vaší důvěru nabízíme diskrétní, přímé a slušné jednání, ať už nás navštívíte osobně, kontaktujete telefonicky či emailem nebo za vámi přijedeme v případě rozsáhlejšího výkupu.

Přejeme vám mnoho sběratelských i investičních úspěchů a šťastnou ruku při volbě svého starožitníka.


Za celý tým Malostranského Starožitnictví, Josef Katrák & Mgr. Ondřej Katrák
Prostřednictvím Asociace starožitníků ČR jsme členy mezinárodní asociace CINOA.Vyhledat:

Jazyk a měna:

česky [ Kč ] english [ € or $ ]
CNW:Counter
powered by: Netmilk.net