Malostranské Starožitnictví s.r.o.

OPERNÍ KONCERT V NÁRODNÍM MUZEU - 12. listopadu - 20h - Soprán: Michaela Katráková

detail | cena: 0 Kč | 0 ks skladem | na dotaz
Zazní dílo skladatelů: G. F. Händel, A. Dvořák, G. Verdi, G. Puccini, G. Gerschwin, L. van Beethoven, F. Chopin, S. Rachmaninov, F. Liszt a další. Repertoár bude oproti koncertům v Malostranské Besedě rozšířen.

Vstupenky je nutné vyzvednout nejpozději den před koncertem v prodejně starožitností na Malostranském náměstí 28/5, Praha 1 (vedle kavárny Starbucks). Doporučuji učinit telefonickou rezervaci na čísle: 257 530 430.

Termín vystoupení:

12. listopadu od 20h

Účinkující:

Michaela Katráková se narodila roku 1988 v Praze. Od útlého dětství navštěvovala Kühnův dětský sbor, se kterým absolovovala četná vystoupení. Po ukončení základního vzdělání nastoupila na Pražskou konzervatoř. Během svých studií se roku 2008 zúčastnila soutěže Ad honorem Mozart, kde se probojovala až do závěrečného III. kola a obsadila třetí příčku. Na začátku roku 2010 se vydala do Karlových Varů na XV. mezinárodní interpretační seminář – Mistrovské pěvecké kurzy, kde byla z několika desítek účastníků vybrána mezi nejtalentovanější, kteří se představili na závěrečném koncertě s Karlovarským symfonickým orchestrem. Rovněž pravidelně vystupuje na koncertech studentů Pražské konzervatoře. Mladá talentovaná pěvkyně se může pyšnit barevným dramatickým sopránem s pozoruhodným rozsahem 3,5 oktávy a dodnes se pilně věnuje zdokonalování své pěvecké techniky.
idname(1840)


Vyhledat:

Jazyk a měna:

česky [ Kč ] english [ € or $ ]
CNW:Counter
powered by: Netmilk.net